Belka
Środa, 21 Kwietnia 2021   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Data publikacji: 2016-11-22, Data modyfikacji: 2016-11-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Sześćdziesiąt sześć małżeństw z terenu gminy Jarocin, które przeżyło wspólnie 50 lat, zgromadziło się dzisiaj w jarocińskim ratuszu. Z okazji złotych godów jubilaci otrzymali medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie", przyznane przez Prezydenta RP. Odznaczenia wręczył burmistrz Jarocina - Adam Pawlicki. – Szczęście już macie, bo jesteście tyle lat razem, więc życzę wam przede wszystkim zdrowia – powiedział włodarz gminy.

Jubilaci, poza odznaczeniami, otrzymali także upominki, kwiaty i gratulacje od burmistrza.  Nie zabrakło też toastu za zdrowie jubilatów.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali:

Bożena i Józef Bachorscy, Irena i Henryk Barcińscy, Krystyna i Jan Berowie, Janina i Henryk Berlakowie, Irena i Kazimierz Brzezińscy, Irena i Jerzy Czerneńkowie, Wiesława i Zbigniew Cześniewscy, Irena i Lechosław Dziennikowie, Halina i Wiesław Dziurlowie, Stefania i Ludwik Fenglerowie, Irena i Czesław Genstwowie, Krystyna i Zbigniew Goździelowie, Barbara i Czesław Grzegorkowie, Halina i Henryk Grygielowie, Renia i Bernard Grygielowie,Bronisława i Stanisław Jańcowie, Halina i Tadeusz Jędrzejczakowie, Danuta i Jan Kaczmarkowie, Barbara i Jan Karpińscy, Janina i Marian Kmieciakowie, Bożena i Stefan Koluśniewscy, Urszula i Hieronim Korachowie, Marianna i Franciszek Korasiakowie, Janina i Zbigniew Kruszelniccy, Anna i Kazimierz Kubiakowie, Daniela i Bogumił Kulzowie, Irena i Jerzy Kuświkowie, Stanisława i Kazimierz Łukaszewscy, Maria i Jan Mareccy, Czesława i Władysław Markiewiczowie, Kazimiera i Mieczysław Mazurowie, Stefania i Mirosław Milerowie, Zdzisława i Stanisława Mutschkowie, Zofia i Stanisław Nowaczykowie, Helena i Czesław Nowakowie, Barbara i Stanisław Nowakowscy, Krystyna i Stanisław Orpelowie, Helena i Seweryn Pawlakowie, Irena i Marian Perowie, Krystyna i Stanisław Piechoccy, Aniela i Józef Podkówkowie, Krystyna i Ignacy Ratajczakowie, Krystyna i Zenon Rebelscy, Janina i Jan Regulscy, Halina i Zdzisław Siejakowie, Zdzisława i Jerzy Sobczakowie, Wanda i Stanisław Solarscy, Irena i Stanisław Stryczkowie, Jadwiga i Henryk Szelejewscy, Mirosława i Jan Szymańscy, Zdzisława i Józef Szymkowiakowie, Halina i Zdzisław Szymkowiakowie, Irena i Czesław Urbaniakowie, Zofia i Bronisław Walczakowie, Bożena i Zbigniew Walczakowie, Janina i Henryk Wiłowie, Halina i Kazimierz Wellowie, Irena i Bogdan Włodarczakowie, Marianna i Bronisław Wojciechowscy, Barbara i Edmund Wojciechowscy, Teresa i Kazimierz Wojtkowiakowie, Maria i Czesław Wośkowie, Danuta i Florian Zagrodniccy, Zdzisława i Eugeniusz Zalewscy, Maria i Roman Zgorszczakowie, Aleksandra i Andrzej Zielezińscy.

redakcja, Źródło artykułu: jarocin.pl, Autor zdjęć: jarocin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarociński – powiat w środkowej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Jarocinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Jarocin, Jaraczewo, Kotlin i Żerków zajmując powierzchnię 587,7 km kw.
   
  Atrakcje turystyczne stanowią: Dolina Środkowej Warty i Ostoja Nadwarciańska - obszary Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000, Żerkowsko – Czeszewski Park Krajobrazowy, liczne szlaki rowerowe (Transwielkopolska Trasa Rowerowa i  Rowerowy Pierścień Jaraczewa), trzy szlaki piesze oraz trasy kajakowe – rzeką Prosną, rzekami Prosną i Wartą, a także rzeką Lutynią. Zabytki architektoczniczne stanowią: budynek stacji kolejowej, zespół pałacowy w Cerkwicy Starej czy zespół pałacowy z poł. XIX w. w Rusko. Atrakcję stanowią także coroczne festiwale rockowe w Jarocinie.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi produkcja przemysłowa.

  Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 11,12 i 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola