Belka
Wtorek, 23 Kwietnia 2019   imieniny: Jerzy, Wojciech
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Republika - Moja krew (live Jarocin' 85)

 
Premierowe wykonanie utworu ,,Moja krew'' dla publiczności. Nagranie pochodzi z dokumentalnego filmu ,,Fala'' Piotra Łazarkiewicza. Słowa i muzyka Grzegorz Ciechowski moja krew co chyłkiem płynie w głębi ciała które kryje się po ciemnych korytarzach w alkoholu w ustach kobiet krew podskórne życie me mierzone w litrach i płynące wspólną rzeką w morze krwi moja krew moja krew mrożona wysyłana i składana w bankach krwi bankierzy przelewają ją na tajne konta tajna broń moją krwią tajna broń konstruowana aby jeszcze lepiej jeszcze piękniej bezboleśniej ucieleśnić krew moją krew wypijaną przez kapłanów na trybunach na mównicach na dyskretnych rokowaniach moja krew aaaaaaaaaaaa moja krew to moją krwią zadrukowane krzyczą codzień rano stosy gazet nagłówkmi barwionymi krwią moją krew wykrztusił z gardła spiker na ekranie liczę ślady mojej krwi moją krwią moją krwią leciutko podchmielone damy delikatnie przechylają szkło na rautach w ambasadach tak to moja krew to moją krwią podpisywano wojnę miłość rozejm pokój wyrok układ czek na śmierć moja kreeeeeeew! aaaaaaaaaaaa moja krew! moja krew i twoja też i twoja też i moja też moja krew i wasza też i wasza też i nasza też i moja krew wasza też i twoja też nasza krew i moja też nasza też moja krew moja krew wasza też i twoja też moja krew...

 


Wojciech Ratajczak
 
Data pliku video: 2016-12-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jarociński – powiat w środkowej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Jarocinie. W skład powiatu wchodzą gminy: Jarocin, Jaraczewo, Kotlin i Żerków zajmując powierzchnię 587,7 km kw.
   
  Atrakcje turystyczne stanowią: Dolina Środkowej Warty i Ostoja Nadwarciańska - obszary Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000, Żerkowsko – Czeszewski Park Krajobrazowy, liczne szlaki rowerowe (Transwielkopolska Trasa Rowerowa i  Rowerowy Pierścień Jaraczewa), trzy szlaki piesze oraz trasy kajakowe – rzeką Prosną, rzekami Prosną i Wartą, a także rzeką Lutynią. Zabytki architektoczniczne stanowią: budynek stacji kolejowej, zespół pałacowy w Cerkwicy Starej czy zespół pałacowy z poł. XIX w. w Rusko. Atrakcję stanowią także coroczne festiwale rockowe w Jarocinie.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi produkcja przemysłowa.

  Przez powiat przebiegają trzy drogi krajowe nr: 11,12 i 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola